Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-02-21

Apžvalga: Lietuvos blogerių konferencija 2007

Publikuota: Apzvalgos

Taigi, nenuvaldomai artėja ta kovo 14d., pirmosios Lietuvos blogerių konferencijos diena. Apie jos pradžią šiek tiek jau rašiau anksčiau. Dabar jau yra žinoma kur kas daugiau informacijos nei tuo metu. Todėl norėčiau trumpai apžvelgti, kas gi tai per renginys, bei kalbas apie jį.

Pranešėjai

Pranešėjai parinkti skaityčiau manyčiau tikrai neblogai. Visi įdomūs, nėra pasikartojantys, kalbantys apie tą patį. Mano asmeniniai favoritai būtų Domas Mituzas bei Helen Meius. Bet tai nereiškia, kad kiti neįdomūs. Tikrai ne. Bus įdomu paklausyti kiekvieno pranešėjo, tačiau šių dviejų laukiu su didžiausiu nekantrumu.

Turbūt jau niekam ne paslaptis, kad tarp jų būsiu ir aš. Didele blogerio patirtimi pasigirti negaliu, bet tikiuosi mano pranešimas bus naudingas, gal kažkam kils kokių minčių/idėjų.

Registracija/kaina

Tema, kuri sukėlė turbūt daugiausiai šurmulio. Pasipylė kaltinimai, kad organizatoriai užsiima komercija. Bet po registracijos rezultatų tos kalbos kaip ir nurimo. Gal dėl to, kad paėmus procentais, tų mokamų vietų vos keletas? Pagrinde visos vietos nemokamos (blogeriams, žurnalistams, rėmėjams). Taigi, komercija lyg ir dingsta.

Žiniasklaida

Buvo išplatintas pranešimas apie konferenciją ir žiniasklaidoje. Kaip jau įprasta, daugiau buvo išsakoma kritika. Aišku, kai kur yra tiesos. Sutikčiau su pasakymu, kad Lietuvoje dar nėra nepriklausomo blogerio, kuris iš to gyventų (o gal vis tik yra?). Bet tai nereiškia, kad dėl to ši konferencija bus mirc'ininkų meet'as :-)

Dar manyčiau, kad ypač mūsų žiniasklaidai bloginimas turėtų būti ypatingai aktuali tema.

webdu.nulis komentaras

Aš asmeniškai esu patenkintas viskuo, kas yra daroma. Nuo kažko pradėti reikia. Ir tie visi lyginimai su užsienio konferencijom man skamba kiek kvailokai. Vietoj to, kad pasidžiaugt jog Lietuva stumiasi į priekį, darome iš savęs “specialistus” ir aukštai keliam galvas.

Nors prieš rašydamas sakiau sau, kad šios temos neliesiu. Nesusivaldžiau :-)

Iki susitikimo kovo 14 dieną, 31-ajame verslo centro „Europa“ aukšte.

 


Atgal į: Apžvalga: Lietuvos blogerių konferencija 2007