Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-03-06

GoogleOS mobiliems telefonams?

Publikuota: Google Inc.

Jau gan senokai yra kalbama, kad Google rimtai žengia į mobiliųjų telefonų rinką. Per mobiliuosius jau galima naršyti Google Maps, tikrinti Gmail paštą, vykdyti paiešką, gauti Google Calendar priminimus ir pan.

O visai nesenai, Google Operating System blogas išvedė teoriją, jog Google gali sukurti netgi visą operacinę sistemą jiems. Tokios teorijos priežastis yra 2005 metais nupirktos dvi kompanijos (”Android” ir “Skia”). Abi jos dirbo prie mobiliųjų telefonų programinės įrangos. dar šiek tiek anksčiau pasirodė informacija, kad kai kuriuose naujuose Samsung telefonuose jau bus integruotos Google Maps bei Gmail Java programos.

Kad Google ruošiasi rimtai konkuruoti mobiliųjų telefonų rinkoje tai manau jau nieko nestebina. Tik klausimas, kaip stipriai į ją įžengs. Su nauja OS? Konkuruos su iPhone? Sukels revoliuciją?


Atgal į: GoogleOS mobiliems telefonams?