Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-03-08

FeedBurner - RSS monopolininkė

Publikuota: Apzvalgos

Kaip Google užvaldė paieškas bei reklamos rinkas, taip FeedBurner RSS srautus. Turbūt jau retas blogas, kuris nesinaudoja jų paslaugomis. O naudotis tikrai verta. Begalė naudingų paslaugų, ir kuriuos nuolat didėja.

Jeigu jums įdomus tik turimų skaitytojų skaičius, užtenka tik užsiregistruoti. Šio tikslo vedamas tik įkūręs webdu.nulis, tą padariau ir aš. Tiesa, tik po Google nutarimo rodyti savo skaitytojus, ši galimybė įgavo pilnavertiškumą.

O tuos “suskaičiuotus” prenumeratorius galima parodyti bloge visiems:

Bet tik skaitytojų skaičiavimu monopolis nesibaigia. Yra dar ir daugiau paslaugų. Kaip “Headline Animator“. Tai kaip ir baneris, bet jame rodomos tavo blogo naujausios temos. Pvz:

 

webdu.nulis

Paprastas ir aiškus. Nors čia tik default'inis, jį galima susikurti kokį tik norite.

Dar iš didesnių paslaugų - “Site Stats“. Tiesa, tuo metu kai pats jį bandžiau veikė kiek lėtokai ir mažino blogo krovimosi greitį. Todėl nebenaudoju. Galbūt dabar jau ta problema išspręsta.

Leisti prenumeruotis lankytojams blogo įrašus galima ir el. paštu. Įterpiat į šabloną mažą HTML formą ir pirmyn. Nors tokių jau dabar ypač mažai.

Toliau yra begalės smulkesnių galimybių, kaip optimizuoti savo RSS srautą, pridėti papildomų funkcijų ir t.t. Tik nesiūlau jų visų iš karto pradėt naudoti. Vis tik reiktų atsirinkti, kas gali būti tikrai naudinga, o kas galbūt net trukdys.


Atgal į: FeedBurner - RSS monopolininkė