Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-03-16

Įrankis pagerinti jūsų blogo “usabillity”

Publikuota: Apzvalgos

Jau kuris laikas naudojų/testuoju gera “usabillity” gerinimo įrankį - Crazy Egg. Tiesa, nemokama versija kiek suvaržyta, bet paprastiems testams pilnai pakanka.

Viso šio reikalo esmė - kiek kartų ir kur lankytojai click'ina jūsų puslapyje. Tarkim jums reikia akcentuoti kažkokį grafinį elementą, tekstinę nuorodą ar dar kažką. Turbūt lengviausia būtų kaip pavyzdį paimti kažkokią norima parduoti prekę. Sugalvojam ją patalpinti įvairiose vietose (kairiam, dešiniam kampuose, viršuj, apačioj puslapio). Tada kiekvienam variantui leidžiam pabūti po savaitę ar daugiau (max laikas 90 dienų nemokamoje versijoje). Ir po šių testų tampa viskas aišku, kuris variantas pasiteisina labiausiai.

usabillity_test_1

usabillity_test_2

usabillity_test_3

Aišku, blogeriam gal taip ir nėra aktualu, kaip tarkim el. parduotuvėms, bet šį tą vis tiek galima nuveikti ir mums. Viskas priklauso nuo siekiamo tikslo.

 


Atgal į: Įrankis pagerinti jūsų blogo “usabillity”