Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-05-09

Kodėl buvo pradėta rašyti BlogDu aplikacija

Publikuota: BlogDu

Kadangi jau keliems skaitytojams kilo klausimų, kodėl pradėjau kurti BlogDu aplikaciją nuo nulio, todėl nusprendžiau šiek tiek parašyti šia tema.

Apie aplikacijos kūrimą jau galvoju nuo tada, kada pradėjau dirbti su CakePHP karkasu. Skiriant šiai veiklai tik 1-2h per parą, galima gan greitai ir nesunkiai develop'inti idėjas. Taigi, sukosi dvi pagrindinės - BLOGas, bei senai pradėtas, bet nutrauktas “100KM/L” projektas (jį žinos tik kai kurie Lietuvos Honda Klubo nariai, kadangi jie ir buvo pradinės idėjos testuotojai). Kaip jau supratot, pasirinkau pirmąjį variantą.

Tai tokia priešistorė. Toliau kalbant jau konkrečiai apie BlogDu, yra idėjų (neskaitant patogesnio valdymo, SEO žinių pritaikymo ir tuo pačiu išlaikant “legvumą”) kaip patys blogeriai galėtų uždirbti iš bloginimo. Sparčiai daugėja profesionalių blogų, todėl noriu jiems pasiūlyti sprendimus, galinčius iš to gauti ir finansinės naudos.

Tai manau atsako, kodėl pasirinkau kurti BLOGą nuo nulio, o ne daryti atskirus pluginus jau sukurtoms sistemoms.  Bus bandoma išrasti naują, patobulintą dviratį :-)

Panašios temos:


Atgal į: Kodėl buvo pradėta rašyti BlogDu aplikacija