Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-05-10

Naujas atrastas programavimo redaktorius - Komodo Edit

Publikuota: Apzvalgos

Prieš kelias dienas pagaliau atradau savo PHP/HTML ir panašiems reikalams skirtą (Linux OS'ui) redaktorių - Komodo Edit. Nemažai teko  išbandyti, tuo pačiu ir bene geriausiu vadinamą Eclipse, bet nei vienas netiko.

Kodo peržiūrai ar greitam redagavimui puikiai tinka ir Bluefish, bet dirbant su rimtesniu projektu jau nėra patogu. Gaištamas laikas daugybėje situacijų. Tuo tarpu Eclipse man pasirodė per daug prikištas visko, “sunkus” ir nepatogus. O kitų bandytų programų pavadinimų net nepamenu, kadangi bandymai trukdavo labai trumpai.

Su Komodo Edit situacija kur kas geresnė. Tik įdiegus ir pasileidus supratau, kad tai mano programa. Lengva, patogi ir aiški vartotojo sąsaja, neprikišta bereikalingų funkcijų. Visai patiko kodo analizė (pabraukia klaidas ar šiaip perspėjimus). Yra ir daugiau spec funkcijų, bet dar nespėjau gerai jų išanalizuoti.

Nors jeigu kas nors naudojate kitas priemones (ne Eclipse ar Komodo) ant Linux operacinės sistemos, prašom pasidalinti. Galbūt pasitaikys kažkas dar geresnio.


Atgal į: Naujas atrastas programavimo redaktorius - Komodo Edit