Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-06-26

Google įsigijo GrandCentral

Publikuota: Google Inc.

 Kad Google perka kompanijas tai jau tikrai nieko nestebina. Vos ne kasdieniškas reiškinys. Bet šį kartą labai sudomino pats pirkinys - GrandCentral.

Tai “vienas numeris visam gyvenimui”. Nebereiks jaudintis, kad keičiasi jūsų telefono numeris, kai pereinate pas kitą operatorių, kai keičiate planą, ar tiesiog laikinai jis pakeičiamas. O galbūt turite ne vieną mobilų? GrandCentral leidžia prijungti tiek numerių, kiek norite, ir sujungia viską į vieną. Toliau galima kiekvieną skambutį nukreipti į kokį nori savo numerį/telefoną (asmeniniai, darbiniai reikalai ar pan.) ar tiesiog visi aparatai skambės vienu metu.
Įsivaizduokit nustatote, kad jei skambina darbo reikalais, ne darbo metu - jūsų telefonas išjungtas. Arba iš vis blokuoti tam tikrus numerius. Pritaikimų begalės.

GrandCentral: Forwarding Phones - One number for all your phones, for life_1182860551909GrandCentral: GC Mobile Inbox - Access your messages selectively, even old ones_1182860661077

O tų galimybių yra kur kas daugiau, nei paminėjau. Bet neišbandžius praktiškai, nėra reikalo kalbėti plačiau. Kiekvienas gali jas pasiskaityti pats.

O dabar įsivaizduokit, kaip šią sistemą išnaudos Google… Net neabejoju, kad vėl gali pasipilti kaltinimai dėl privatumo pažeidimų. Bet kokios galimybės!


Atgal į: Google įsigijo GrandCentral