Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-10-26

Žymių mygtukai (Bookmark’s button) Jūsų bloge

Publikuota: Patarimai

Kaip jau pastebėjote, webdu.nulis blogas dar tik įsibėgėja. Šiandien į blogą įdiegiau žymių mygtukus (bookmark's button) tokių projektų kaip del.icio.us ir kaip.tik.ten. 

Pirmojo varianto manau pristatinėti jau niekam nereikia. Tai vieni iš pasaulio lyderių. O antras vertas dėmesio vien už tai, kad yra lietuviškas gaminys. Be abejo, dar yra kur padirbėti, bet galbūt išaugs ir į kažką rimčiau. Sėkmės jiems.

Taigi, einam prie temos esmės - žymių mygtukai Jūsų bloge. Pabandysiu trumpai parodyti, kaip tai atlikti. Nors jei nesate redagavę savo esamo šablono, gal geriau to ir nedarykite. Kad nelikčiau kaltas dėl sugadintos išvaizdos :-) Arba prieš atlikdami pakeitimus, išsaugokite savo kodą txt faile, kad paskui būtų  galima  viską atstatyti.

Hm, bet iškilo viena problemėlė. Nors ir keičiant spec simbolius HTML kodais, tačiau vis tiek nepavyksta parodyti kodo. Sistema automatiškai jį sugeneruoja. Damn it.

Tada pridedu screenshot'ą su mano šablono iškarpa:

zymiu mygtukai

Tą patį parašykit ir !– ENTRY PAGE — dalyje.

P.S. Jei kažkam kils klausymų, prašom palikt komentarą.


Atgal į: Žymių mygtukai (Bookmark’s button) Jūsų bloge