Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-11-24

Kam reikia GoogleOS?

Publikuota: Google Inc.

Vienas garsus buvęs Microsoft kompanijos darbuotojas Robert Scoble išsakė gerus pastebėjimus apie GoogleOS. Apie tai prirašyta begalė straipsnių, komentarų. Bet kuo toliau, tuo labiau darosi aišku, kad GoogleOS įmanoma nebent kaip serverių operacinė sistema. Galbūt tai visai realu, kadangi jie patys kuria programinę įrangą savo serverių valdymui.

O  kurti desktop'o operacinę sistema nėra prasmės. Ką būtų galima pasiūlyti? Jau ir dabar, nepriklausomai nuo  OS tavo kompiuteryje,  gali dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. T.y. visi dokumentai, dienotvarkė, paštas, užrašai, RSS reader'is, nuotraukos ir t.t. pasiekiami iš bet kurios vietos. Ir didžiausias pliusas tame, kad visiem tiems darbams užtenka tik interneto naršyklės.

Kam lysti į naują sritį, jei to visiškai nereikia? Vien dėl to, kad pakonkuruot su Microsoft? Čia labiau pačių žmonių sugalvotos teorijos. Tuo labiau, kad pati Google ne kartą paneigė OS kūrimą.
Jie  šiuo metu labiau susikoncentravę į visų reklamos sričių užkariavimą.


Atgal į: Kam reikia GoogleOS?