Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-03-25

“BLOGai Lietuvoje” naujas RSS srautų projektas

Publikuota: Apzvalgos

Ne per seniausia startavo naujas RSS srautų projektas “BLOGai Lietuvoje“. Tai galima sakyt lietuviško “Blogsferos tinkle” atmaina. Ir iš pirmo žvilgsnio - vykus.

Pirmiausia todėl, kad pirmąjį kankina keletas kritinių klaidų, kaip vieno įrašo kartojimas po kelis kartus, kai kurios temos sudarko patį dizaino išdėstymą o ir pačias temas atvaizduoja pilnas. Ir kada susideda visos šios klaidos - vaizdas tampa ne koks. Tad atiduodam pagarbą Audriui Radzevičiui už puikią pradžią ir judam toliau.

Sceernshot_Blogai_lietuvoje

Be abejo, iš karto kažko užkabinančio tikėtis iš naujo projekto nereiktų. Blogų srautų dar nėra daug, bet per laiką turėtų auditorija susirinkti. Autoriui siūlyčiau užeiti į teminių blogų sąrašą ir papildyti jais. Yra ir daugiau jų, tiesiog reiktų paskirti tam laiko ir surankioti.

Nors, norėtųsi kad veiktų bent minimalus filtras nuo “99% šlamšto”, bet šitoje vietoje be abejo užvirs diskusijos - kas ir kaip tą filtrą sudarinės. Tad gal tegu lieka šis klausimas atviras vėlesniam laikui.

Svarbiausia, kad “BLOGai Lietuvoje” išliktų patogus ir aiškus akiai, bei kad padidėjus srautams ir lankomumui projektas “neužlinktų”. Aišku, dar norėtųsi, kad per laiką jis tobulėtu ir savo galimybėmis.

Sėkmės.

 


Atgal į: “BLOGai Lietuvoje” naujas RSS srautų projektas