Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-12-17

Savaitės apžvalga #8 (12.11 - 12.16)

Publikuota: Blog

8-oji savaitė taip pat negali pasigirti temų gausa. Buvo parašytos tik dvi, tačiau abi laikyčiau gan aktualiomis. Ypač daug komentarų sulaukė “Labiausiai erzinantis puslapio dizainas pasaulyje #2 / Lietuviškai“. Anonimas teigia, kad toks erdvių dizaino variantas pakėlė pardavimus, nors informacija nėra patikima. Eimantas V. pasiūlė ir trečią kandidatą i blogiausių dizainą - cntb.lt. Ir pilnai su juo sutinku.

Po truputį kalbos kyla ir apie Lietuviškos blogerių konferencijos koncepciją. Tačiau rimtų pasiūlymų komentaruose nesimato. Bet tikiu, kad Arnoldas viską padarys teisingai. Nuo šiol ir šiame bloge bus patalpintas konferencijos ženkliukas.

Visai nesenai sukūriau susistemintą Google Custom Search paiešką - “CakePHP Search Engine“. Bent jau man labai padeda ieškoti reikiamos informacijos. Taip pat pamėginau prastumti šią paiešką ir Digg bei dzone projektuose. Todėl jei kas lankosi juose, bučiau dėkingas už pliusus :-)

Galbūt per laiką (pasidalinant ir kitų informacija) gausis geras produktas.

webdu.nulis statistika

Atrodo praeitą savaitę būsiu nesuklydęs teigdamas, kad webdu.nulis blogą pradeda skaityti platesnė visuomenė, kadangi Firefox naršyklės vartotojų procentas sumažėjo iki 55%, o IE padidėjo iki 29%. Na, tai nėra blogai tikrai. Džiaugiuosi tuo. Tuo pačiu ir lankomumas išaugo ~25% nors ir buvo paskelbtos tik dvi temos. RSS skaitytojų vidutiniškai 42 per dieną.


Atgal į: Savaitės apžvalga #8 (12.11 - 12.16)