Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-10-20

Apie webdu.nulis

Publikuota: Blog

Istorija:

Nemažai laiko praleidęs užsienio blogsferoje, jau kuris laikas galvojau apie lietuvišką blogą. Todėl 2006 metais, spalio 20 dieną buvo sukurtas webdu.nulis. Tiesa, 2005-2006 žiemą pradėjau rašyti vieną blogą (”Internetiniai Projektai”), tačiau tai buvo labiau “žaidimas”, sistemos supratimas ir testavimas. Buvo dar vienas blogas anglų kalba apie koncepcinius automobilius. Bet vėl gi, tai labiau buvo susipažinimui su Google AdSense (uždirbau 30$! :-)), pabendravimui su užsieniečiais, SEO žinių gilinimui.

Lietuviško blogo pirminė mintis buvo rašyti tik apie Google (kadangi jau nuo senai domiuosi šia kompanija), jos sprendimus ir  produktus. Tačiau tai būtų labai siaura sritis, todėl paskui išplėčiau iki Web 2.0.

Prasidėjus jau webdu.nulis stiliaus, įvaizdžio bei strategijos kūrimui, tema buvo praplėsta dar labiau.

Web 2.0 = webdu.nulis?

Temų komentaruose kartais pasitaiko, kai lankytojai supranta jog webdu.nulis = Web 2.0. T.y. tik užrašymai skiriasi. Bet ne, tai skirtingi dalykai. Web 2.0 tai terminas, apibūdinantis naujos kartos internetinius sprendimus, o webdu.nulis - blogo pavadinimas. Todėl šių pavadinimų nereiktų maišyti.

Tikslai:

Kol kas didelių tikslų nėra. Tiesiog paanalizuoti lietuvišką blogsferą, galbūt įvesti šiokių tokių naujovių iš užsienio, propaguoti Web 2.0 Lietuvoje. Kadangi vieno lietuviško portalo balsavimo rezultatai ne itin džiugino. Tuo metu, apie 40% dalyvių, pareiškė jog nėra girdėję apie Web 2.0. Tai buvo dar vienas stimulas šiai pradėtai veiklai.


Atgal į: Apie webdu.nulis