Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-10-29

Savaitės apžvalga #1 (10.22 – 10.28)

Publikuota: Blog

2006 metų, Spalio 22 dieną blogas.lt sistemoje buvo sukurtas „webdu.nulis“ blogas. Ir tai pirmoji šio blogo savaitės apžvalga. Kiekvieną sekmadienį bus aptarinėjama praėjusi savaitė: kokios temos sulaukė daugiausiai dėmesio, pasaulio komentarai apie temose aptartus įvykius/naujienas, statistikos ir t.t.

Visų pirma, norėčiau pasidžiaugti tikrai geru startu. Jau pirmą savaitę „webdu.nulis“ blogas tapo blogas.lt sistemos SuperBlogu. „Monologai tinkle“ blogo autorius Audrius Radzevičius retoriškai klausia ar webdu.nulis yra lietuviška atmaina amerikietiško blogo „Techcrunch“?  Ačiū visiem už gerus atsiliepimus.

Šios savaitės populiariausia tema - „Susikurk asmeninį paieškos variklį“. Po šio serviso paleidimo Blogas.lt nutarė iškarto panaudoti jį ir sukūrė šio tinklo varikliuką. Kuris veikia puikiai. Mano nuomone, pagrindinis pliusas šios sistemos yra tas, jog raktažodžiai (keywords) gali turėti daugybe reikšmių, todėl tokia sistema sukonkretina rezultatus.

Dar vienas naujas Google produktas - Google Blog Search. Po kurio paleidimo, Google Alerts atsirado galimybė sekti informaciją bloguose. Iki šiol aš Alerts nenaudojau, tačiau dabar jau radau sričių kur panaudoti. Jei ne visi žinot kas yra Alerts - tai raktažodžių sekimo sistema. Kaip pvz.

google alerts

Kiek netikėtai pasielgė naršyklės Internet Explorer kūrėjai – Firefox 2.0 paleidimo proga, nusiuntė jos komandai sveikinimo tortą. Vos ne kas antras pasaulio žmonių komentaras buvo „ar tortas neužnuodytas?“. Paaiškėjo, kad tikrai ne. Tai tiesiog gražus poelgis, vertas pagarbos.

Statistika

Per šią savaitę webdu.nulis aplankė 223 lankytojai, bei puslapius pravertė 428 kartus. Taip pat 12 skaitytojų užsiprenumeravo RSS naujienas. Kad populiariausia naršyklė buvo Firefox (60.99%) manau jau nieko nestebina. Tiesa norėčiau paminėti kad kol kas laimi 1.5.x versija (58% visų firefox versijų tarpe). Antroji vieta IE su 21.08% (v6.0 atiteko 79%, o v7.0 21%). Trečioji – Opera (beveik 16%).


Atgal į: Savaitės apžvalga #1 (10.22 – 10.28)