Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-11-08

Atnaujintas kaip.tik.ten - del.icio.us bei Digg lietuviškas analogas

Publikuota: Apzvalgos

Vakar buvo atnaujinta kaip.tik.ten (viešųjų interneto žymių) sistema. Iš pradžių tai buvo del.icio.us analogas, bet dabar tapo labiau reitingavimo sistema (kaip žinomiausias digg.com projektas).

Tokio produkto mums, lietuviams, jau senai reikėjo. Jau gerą pusmetį stebiu Lietuvos blogerius ir galiu pasakyti, jog po truputi reikalai įsivažiuoja (kalbu apie profesionalius, o ne paprastus žmonių dienoraščius). Tokiems  išpopuliarėti tikrai nelengva, nes apie juos žmonės sužino pagrinde per draugų ar kitų blogerių rekomendacijas. O užklydusį lankytoją galima išlaikyti tik su puikiu/įdomiu turiniu pirmose temose. Taigi, naujasis kaip.tik.ten turėtų duoti nemažą postūmį šiame reikale, kadangi užėjęs lankytojas iš karto pamatys kurios temos vertos dėmesio. O jei iš Jūsų blogo tų temų bus ne viena, daug šansų kad lankytojas taps Jūsų blogo nuolatiniu skaitytoju.

Užbaigdamas norėčiau pakviesti visus blogerius užsiregistruoti sistemoje, ir toliau ugdyti lietuvišką blogerių bendruomenę bei kelti jos lygį.


Atgal į: Atnaujintas kaip.tik.ten - del.icio.us bei Digg lietuviškas analogas