Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-11-26

Savaitės apžvalga #5 (11.20 - 11.25)

Publikuota: Blog

Savaitės populiariausia tema tiek parodymais tiek komentarais tapo TOP5 Lietuviškų blogų vertė (pagal technorati). Tačiau taip pat sulaukė daug kritikos. Nors ir pats tik paskelbęs, supratau, kad sistemoje kuri skaičiuoja vertę yra daug klaidų. Labai dažnai pasitaiko netikslumų, įvairių rezultatų. Kartais priklauso nuo to, kaip įvedi URL, o kartais net nėra priežasčių. Todėl pradėjau galvoti visai kitokį algoritmą, susidedantį iš žymiai daugiau kriterijų.

“Kam reikia GoogleOS?” tema neiššaukė didelių diskusijų. Bet dauguma sutiko, jog GoogleOS nelabai turi prasmės bei poreikio. Nors užsienio blogeriai vis tik pasirodė labiau entuziastai. Tiesa jie Google Account'ą jau vadina GoogleOS. Terminai gal kiek ir nesutampa (operacinės sistemos apibrėžimas), bet žiūrint tik į galimybes/funkcijas, dalis tiesos galbūt ir yra.

Temoje apie “TagCloudsAnonymous sukritikavo, kad pasirinkau ne lietuvišką produktą. Kadangi kaip.tik.ten autorius sukūrė šį projektą iš idėjos ir entuziazmo, todėl del.icio.us laikyčiau ilgaamžiškesniu. Nes iš naujo suvest ir sužymėti visas temas užtruktų tikrai daug laiko. Ir šia funkcija aš noriu parodyt kas populiariausia webdu.nulis bloge, o ne lietuviškoje blogsferoje.

O Karolio vertimas “blog clouds” privertė nusišypsoti :-)

Asmeniškai, žmonių žymėjimas man primena scenas iš fantastinių filmų. Kažkada, tokia tema tikrai buvo fantastinė, tačiau dabar jau ji nėra tokia nereali. Aišku, čia buvo parašytas tik trumpas principas, būtų galima ištobulinti ir iki rimčiau. O gal jau kažkas tuo užsiima? Nors įsigilinus, tai man kyla daugiau neigiamų pusių, nei teigiamų.

webdu.nulis statistika

Lankomumas šią savaitę išaugo dvigubai. Tiek apsilankymai, tiek parodymai - vidutiniškai per dieną 114 apsilankymų bei 241 parodymų. RSS skaitytojų 221 (vid. 37).

Bet įdomiausia, kad pirmą kartą Opera naršyklė perėmė antrą poziciją iš IE. Dabar Firefox ima 69% (v2.0 - 74%), Opera su 16%, bei paskutinėje vietoje atsidūręs IE - 15%. Tokios statistikos dar nesu matęs niekur. Nors galbūt tai tik laikina.


Atgal į: Savaitės apžvalga #5 (11.20 - 11.25)