Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-02

Šventinė #10-oji savaitės apžvalga

Publikuota: Apzvalgos

Visų pirma, noriu pasveikint visus webdu.nulis skaitytojus su Naujaisiais 2007 Metais. Kad kuo mažiau jie būtų kiauliški :-)

O toliau apžvelgsim dar gan trumpą blogo istoriją.

Pirma tema “Gmail galėtų būti…” buvo parašyta Spalio 23 dieną. Šią dieną galima pavadint webdu.nulis gimimo diena.

Startas buvo sėkmingas, per kelias dienas tapo SuperBLOGu, lankomumas greitai išaugo.  Po truputį  atsirado nuorodos  kituose bloguose.  O Monologai tinkle netgi  sulygino su  „Techcrunch“.

Didelį šurmulį sukėlė kaip.tik.ten atsinaujinimas. Kilo begalės diskusijų. Bet jomis ir liko. Asmeniškai norėjau labiau Digg produkto, su įdomia info (subjektyvu), tačiau buvau toks iš vienintelių. Na bet čia tik laiko klausimas.

Taip pat nemažai diskusijų sukėlė paskelbtas Blogu TOP5 pagal technorati. Buvo kaltinimų, kad noriu iškelti savo blogą ir pan. Ir nieko keisto. Vienintelis variantas yra toks, kad Top'uose nedalyvautų autoriaus kūriniai. Link to ir krypstu su nauju reitingavimu.  Tiesa, po šios  temos  atsirado ir antras  TOP20 pagal Nepo. Gruodžio mėnesio top'e webdu.nulis pakilo į 4-tąją vietą.

2006 metų lankomiausios temos:

  1. TOP5 Lietuviškų blogų vertė (pagal technorati)
  2. Kiek pinigų vertas tavo blogas?
  3. Žmonių žymėjimas realiame gyvenime

Tema apie žmonių žymėjimą laikyčiau pačia rimčiausia praėjusiais metais. Nors ji yra tik vertimas iš anglų kalbos, tačiau aš jos taip nepalikau. Toliau (jau savo) mintį tęsiu ir 2007-tais metais.

Beje, nuo įkūrimo dienos, blogą skaitė pagrinde geek'ai (sprendžiant pagal naudojamą naršyklę). Tačiau jau gruodžio mėnesį auditorija tapo platesnė.

Na ir šiek tiek statistikos.

Per visą blogo gyvavimo laiką mus aplankė 3,826 lankytojai 7,434 kartus. 74% iš jų buvo nuolatiniai ir 26% nauji.

Registracijos Technorati metu, webdu.nulis buvo žemiau nei 1.000.000 pozicijoje. Šiuo metu jau 374,409. Per ateinančius metus tikiuosi tilpt į 100,000. Nors bus tikrai labai sunku.

P.S. Tikiu, kad šie 2007 metais bus įsimintinį mūsų Lietuviškoje blogsferoje. Kadangi daugėja rimtų blogerių, o ką jau kalbėt apie ruošiamą pirmąją blogerių konferenciją. Todėl jei galvojate pradėti rašyti savo blogą, pats laikas tą daryti jau dabar.

Taip pat norėčiau padėkoti visiem lankytojams, komentatoriams, bei žmonėms, kurie palaiko webdu.nulis visoms prasmėms.


Atgal į: Šventinė #10-oji savaitės apžvalga