Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-03

Web servisai, be kurių sunku būtų gyvent

Publikuota: Tyrimai

Vakar susimasčiau, be kokių Web servisų jau būtų sunku gyvent kasdieniniam virtualiam pasaulyje.  Pirmiausia pagalvoju apie Gmail bei Google Reader.
Gmail'o pašto sekimui naudoju puikų Firefox papildymą “Gmail Manager“. Kadangi naudoju 2 asmenines bei vieną firmos (pritaikius Google Apps for Your Domain).
Toliau, kiekvieną rytą bei vakarą peržiūriu Google Reader'į. Nors tiesa sakant peržiūriu tik svarbiausius, visus kitus palieku savaitgaliui. 
Taip pat kiekvieną rytą peržiūriu Analytics bei Sitemaps. Čia jau SEO reikalai.
Google Alerts gal ir ne iš svarbiausių, bet taip pat sutaupo laiko. Esu nusistatęs kelis raktažodžius, kuriuos seka didžiausiuose IT informacijos šaltiniuose (slashdot, techcrunch ir pan.).
Na ir be abejo Google Docs & Spreadsheets. Jau senokai nenaudojau Microsoft Office. Visiems poreikiams užtenka šio puikaus Google produkto.

Pastebėjau, kad kol kas išvardinau vien Google servisus. Iš tiesų, yra keletas ir kitų.
Pirmiausia informacijos šaltiniai (kurių nėra RSS skaitytuve): Digg, dzone, technorati ir kas be ko Wikipedia.
Bei ne taip dažnai naudojamas flickr.

Kaip ir viskas. Tai mano dažniausiai naudojami web servisai, kurie sudėti greičiausiai pasiekiamuose bookmark'uose. Tik neminėjau tinklapių iš darbo srities, kadangi daugiausia jie pasiekiami jau per paieškas.


Atgal į: Web servisai, be kurių sunku būtų gyvent