Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-14

Savaitės apžvalga #12 (01.08 - 01.13)

Publikuota: Blog

Ši savaitė buvo gan aktyvi, parašytos 7 temos. O daugiausiai dėmesio sulaukė “Kur labiausiai norėtumėte dirbti?“. Tiesa, praktiškai visos kompanijos minimos buvo užsienio. Bet stebėtis turbūt nereiktų. Pas mus įprasta taupyti visur, kur tik įmanoma. Nors priėjom išvados, kad garsios kompanijos dar nereiškia puikių darbo sąlygų. Daug reikšmės turi ir darbo komanda, jos vyresnieji.

Tarp kitko, ar teko matyti FeedBurner iš vidaus? Tai įrodo, kad galia yra pačioje komandoje, o ne aplinkos dekoracijose ar pan.

Toliau dar nemažai buvo apkalbėta apie flash blogą. Nors atrodo buvau vienintelis, kuriam ši idėja patiko. Dauguma žiūri iš praktinės pusės - jeigu kažką daryti, tai padaryti kuo “geriau” ir labiausiai tam tinkančiomis priemonėmis. Aš galvoju šiek tiek kitaip. Nors aišku, pirmiausia reik išsiaiškinti kam skirta - ar tapti lyderiu tarp blogo aplikacijų ar tiesiog atlikti užduotį savo mėgstamomis technologijomis. Mano manymu, šį kartą yra antras variantas. Už kurį ir norėjau juos pagirti. Šaunuoliai.

Panašu, kad Google Calendar SMS priminimai vis tik yra nemokami. Nors Mieščionio kolegai buvo atėjusi didelė sąskaita. Bet tai vienetinis atvejis, todėl galbūt čia tik klaida, kadangi visiem kitiem sąskaitų nepadidino. O funkcija iš tiesų labai naudinga. Iki šiol naudojau tik el. pašto priminimus dienai prieš įvykį, o dabar priminimai taps žymiai operatyvesni.

Tema apie slaptažodžius manau turėjo būti naudinga taip pat. Iki šiol nežinojau, kad yra algoritmai kurie keičia raides i spec simbolius pagal numanomą reikšmę. Po jos pasikeičiau savo Google Account slaptažodį į rimtesnį. O šiaip, jį reiktų keisti bent jau kas savaitę, kadangi kitas galėtų prieiti prie begalės informacijos (priklausomai kiek naudojatės Google paslaugomis).

Dar šią savaitę išbandžiau naują FeedBurner lankomumo statistikos galimybę. Gaila, bet teko išimti dėl puslapio krovimo sulėtėjimo, nes užtrukdavo net 3-5s. Reikės pamėginti po kiek laiko, galbūt ši problema bus jau išspręsta. Nors praktiškai visą tą informacija gauni iš Google Analytics.

webdu.nulis statistika

Statistikoje šį kartą parodysiu tik savaičių lankomumo grafiką nuo pat webdu.nulis įkūrimo:

webdunulis_savaiciu_lankomumo_grafikas


Atgal į: Savaitės apžvalga #12 (01.08 - 01.13)