Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-02-11

Pakeliui į Web 2.0: pravda.lt

Publikuota: Apzvalgos


Prieš kelias dienas startavo naujasis pravda.lt. Projektas įdomus. Kažkas naujo Lietuvoje einant link Web 2.0.

Kadangi visas šis reikalas tik startavo, tai jo turinį vertinti būtų kiek sunkoka ir nekorektiška (tuo labiau, kad čia individualus klausimas jau). Bet norėčiau aptarti grafinį apipavidalinimą (GUI) bei funkcijas.

Pirmiausia apie funkcijas. Iš esmės, nieko naujo. Tas pats reitingavimas, žymės, populiariausios temos, autoriai, dienos. Nors kaip pradžiai, gal ir užtektų. Nereiktų pamiršti, kad produktas Lietuviškas.

Toliau grafinis apipavidalinimas. Čia jau matom naujų, neįprastų vaizdų. Temos sudėliotos i blokelius, panaudota nemažai  Web 2.0 stiliaus. Viskas būtų gražu, jei nebūtų užmirštas pats skaitytojas.

Na tarkim imam vieną temą, kas svarbiausia? Pavadinimas, mini aprašymas bei reitingas. O ką matom? Foto (dažniausiai ne į temą), balsavimo “knopkes” ir pavadinimą. Ir tik iš mažiausiai pastebimų žymių galima nuspręsti apie ką tema. Argi taip turi būti?

Bet aišku, neskaitant šių minusų/trukumų, tai sveikintinas Lietuviškas (galima sakyt Web 2.0) sprendimas. Esmė, kad jau yra kažkas daroma naujo. Sėkmės jiems.

Panašios temos:

 


Atgal į: Pakeliui į Web 2.0: pravda.lt