BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Google prezentacijų produktas patvirtintas

Jau gan senai sklando gandai apie PowerPoint atitikmenį Google Docs pakete. Vakar tai buvo patvirtinta. Šį kartą Google įsigijo kompaniją “Tonic Systems” kuri dirbo prie prezentacijų kūrimo bei failų konvertavimo.

google_plus_toxic

Ką gi, turėsim praktiškai pilną MS Office'ą online.

Rodyk draugams

Lietuviai atranda jau ir YouTube

Dar visai “karštos” žinios, jog Omnitel savotiškai išpilndė savo pažadą, duotą per Blogerių Konferenciją. Bet šį kartą  noriu atkreipti dėmesį kaip tą padarė - per YouTube. Sprendimas vertas 10 balų.

Kodėl? Toks pranešimas suteikia artumo jausmą. Tai ne koks eilinis darbuotojas gavęs nurodymą parašė žinutę apie konkursą, o pats vadovas tai pranešė gyvai! Reiškia, kad jam bent kiek rūpi! Po šio pranešimo puoliau registruotis.

Toks pranešimas man priminė, Chad ir Steve pranešimą apie YouTube ir Google sandorį.


Panašios temos:

 

Rodyk draugams

Nuo šiol Google primena kur ir kada ieškojai

Šiandien pastebėjau naują Google Search papildymą - paieškos rezultatuose parodo kada ir kiek kartų buvo paspausta ant vieno iš rezultatų:

google_search_screenshot

Aišku, tokia galimybė atsiranda tik tada, kada esi neatsijungęs nuo savo Google Account.

Rodyk draugams

Ubuntu “Feisty Fawn” 7.04 belaukiant

Panašu, jog šią versiją jau bus galima atsisiųsti CD pavidalu (kaip buvo galima 6.06, skirtingai nei 6.10). Nors aišku, anksčiau bus išbandyta parsisiųsta internetu. Laukiu nesulaukiu.

ubuntu_ships

Rodyk draugams

Kaip “išsukti” naują internetinį projektą Lietuvoje?

Esu ne kartą skaitęs, jog užsienio rinkoje tai salyginai paprastas dalykas:

  • Sukurti tikrai gerą, patogų, naują projektą (turbūt ne pati paprasčiausia užduotis..)
  • Naujieną prastumti į Digg

Ir jeigu tavo kurinys tikrai geras, daug šansų, kad papildomai reiklamai išleisti tūkstančius pinigų nereiks. Nes iš karto sužinos tūkstančiai žmonių, aprašys kiti portalai, nemažai blogerių. Tuo pačiu gausi iš karto gerą nuorodų tinklą.

Toks būdas kur kas efektyvesnis nei išleisti šimtai (ar net tūkstančiai) $$$ už reklamą kituose tinklapiuose ar AdWords.

O ar įmanoma be papildomų išlaidų tą pasiekti Lietuvoje? Sunkiai. Nei vienas naujienų portalas nemokamos reklamos nedalina, o bendruomenės portalo neturim. Yra ambicijų tą padaryti su Lietblogs.lt, bet dar anksti kalbėti. Tiesa, dar kaip.tik.ten turim, bet kiek teko stebėti ten atsiradimas duoda tik keliasdešimt lankytojų per dieną. Vargu ar tokie skaičiai duos didelės naudos, neskaitant to, kad busi apšauktas spameriu.

Dauguma turbūt teigsit, kad rinka maža. Bet mūsų nedaug ir yra. Jeigu jau daugiau nei kas trečiuose namuose yra PC ir ~60% iš jų prijungti prie interneto tai vis tik nėra mažai. Aš galvoju kiek kitaip - mūsų internautai dar kiek per “jauni” (ne amžiumi, o išprusimu). Jeigu paanalizuotume anksčiau minėtus Lietblogs bei kaip.tik.ten lankytojus manau nesunkiai galima suprasti, kad dauguma jų yra patys blogeriai, ar bent jau juos skaitantys. Tai žmonės, kurie domisi kur kas daugiau nei “kas ką nušovė, ar su kuo išsiskyrė” (a.k.a Delfi ir kt.).

Mano išvada tokia - prireiks dar laiko, kol mūsų internetinė visuomenė pribręs rimtesniems informaciniams projektams, kur atsivertų nemokama reklamos galimybė. Nors tai reklama gal ir ne visai teisinga vadint.

 

Rodyk draugams