BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Reklama RSS sraute - teisėta ar ne?

Ši mintis sukasi jau gan senai. Kaip žinia, BLOGas.lt draudžia mokamą reklamą vartotojų bloguose. Nors čia taip pat kyla neaiškumų. Iš ko sprendžiama, ar reklama mokama ar ne, jeigu nėra prierašo kaip pvz “Affiliate.lt Reklama”, “Textads reklama” ar dar bet kuri kita. Paimkim blogerių priimtą standartą 125×125 - kas žino, kuris skydelis įdėtas nemokamai, kuris mokamai? Bet šį kartą aš ne apie tai.

Daugelis jau turbūt žinote, kad FeedBurner buvo nupirktas Google kompanijos. Nesenai buvo pranešta, kad prasidėjo darbai integruojant AdSense į RSS srautus. Taigi, atsiranda galimybė legaliai “prisidurti” kapeikų? Nes iš esmės, reklama talpinama jau ne BLOGas.lt sistemoje? Kažkodėl manau, kad visas šitas reikalas bus išspręstas blogerių nenaudai.

Rodyk draugams

Mambo 5 TVS bus perkurta ant CakePHP karkaso

Kaip skelbiama jų oficialiame pranešime, penktoji Mambo turinio valdymo sistemos versija bus perrašyta naujai panaudojus CakePHP karkasą. Komanda išanalizavo nemažai kitų karkasų ir pasirinko būtent šį.

Sakyčiau tai ne mažas pripažinimas.

Rodyk draugams

Išanalizuokim puslapio krovimąsi

Nesenai atradau dar vieną puikų Web 2.0 web įrankį - Pingdom Tools. Šis įrankis labai pravers tinklapių kūrėjams, kuriems svarbu krovimosi greitis (o jis turėtų būti svarbus kiekvienam!), kadangi jis analizuoja kuris elementas kiek laiko kraunasi (ir kodėl). Viskas pateikiama labai aiškiai ir suprantamai.

Pingdom Tools

Taip pat galima sužinoti ir įvairių elementų atskirai “svorį” bei kitus kriterijus:

Pingdom Tools

Rodyk draugams

audience.lt naudoja CakePHP karkasą

Pasirodo, kad ši agentūra naudoja mano propaguojamą CakePHP karkasą. Tai bene pirmas mano aptiktas toks sprendimas Lietuvoje.

Screenshot-CakePHP : 404 Not found - Mozilla Firefox-1

Rodyk draugams

BEST WEB - Geriausi lietuviški tinklalapiai

Nors ir apie šią svetainę sužinojau iš spam tipo žinutės, bet galvoju tiek to. Visgi įdomu pažiūrėt į Lietuvos “geriausius”. Darbų iš tiesų yra gerų.

BEST WEB - Geriausi lietuviški tinklalapiai

Rodyk draugams

Vartotojo sąsajos atnaujinimai Google Groups’uose

Turbūt būsiu pirmasis tai pastebėjęs :-) Jau kuris laikas nerodė diskusijų vienoje Google Groups grupėje. “Klaida” pamaniau. Nė velnio! Pasirodo vykdomi atnaujinimai. Kiek matosi, tai keičiamas temų išdėstymas:

Google Groups atnaujinimai

Kuris iš tiesų yra patogesnis ir aiškesnis. Galbūt atnaujinimų bus ir daugiau.

Rodyk draugams

Problemos Google viduje?

Per pastarąsias kelias dienas jau 2 svarbūs darbuotojai paliko Google kompaniją. Sutapimas, ar kažkas daugiau?

Pirmasis buvo Jason Shellen (dirbo prie Blogger ir Google Reader), šiandien tą padarė ir Pedram Keyani (dirbo prie Orkut). Abiejų priežastys panašios - noras išbandyti kažką naujo.
Galbūt iš tiesų darbas jiems tapo monotonija ir nieko kito nebeliko kaip tik išeiti. O gal vis tik nėra taip viskas gerai pačios kompanijos viduje?

Rodyk draugams

Nori prisidėt prie Web 2.0′nuliškų idėjų skleidimo?

Jeigu Jus domina:

  • Naujos kartos internetiniai sprendimai (Web 2.0)
  • Web kūrimas bei vystymas
  • Google
  • eMarketingas
  • Internetinių sprendimų analizės
  • ir kita IT informacija

Jūs galite prisidėti prie šio blogo tobulėjimo bei Web 2.0 skleidimo įsidedant pas save šias nuorodas:

1. 125×125

banner webdunulis


Kodas
2. 88×31

banner webdunulis

Kodas
3. webdunulis Kodas

Rodyk draugams

Blogas.lt pradeda bendrauti su savo vartotojais

Labai pasigendu Lietuviškuose projektuose tarpusavio ryšio tarp “valdžios” ir vartotojų. O juk tas ryšys yra kur kas svarbesnis, nei tarkim viena kita nauja galimybė/funkcija kitoje vietoje/bendruomenėje. Atrodo paprasta gyvenimiška tiesa, bet ji turi didelės įtakos ir virtualioje erdvėje.

Todėl maloniai nustebau pamatęs Blogas.lt forumą. Šį kartą nekalbėsiu apie techninę pusę, o tiesiog išreikšiu, kad tai sveikintinas sprendimas.

Jeigu nebus taip, kaip su jų pačių blogu.

Rodyk draugams

Lietuvos Windows vartotojų Safari naršyklė nesužavėjo

Praėjo beveik mėnuo, kai Safari naršyklė buvo išleista ir Windows operacinei sistemai. Sukėlusi didelį šurmulį greitai ir aprimo.

Teko ir pačiam pamėginti užsikrovus Windows XP. Ir bent jau pirmoji versija buvo tragiška stabilumo atžvilgiu. Lūžo vos tik paleidus. Čia viena iš ne daugelio Apple klaidų - išleisti vos veikiantį produktą.

Todėl visai ne keista matyti tokį grafiką:

Windows Safari vartotojai

Ši statistika rodo būtent Windows Safari vartotojus. Gaila neteko rasti užsienio duomenų. Visur pateikiama kartu su Macintosh OS.

Rodyk draugams